Huis > producten > Microcontroller MCU > ATTINY45-20SU
ATTINY45-20SU
Beschrijving:
4KB FLITS DE MET 8 BITS 8SOIC VAN IC MCU
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
8-SOIC (0,209", 5,30 mm breedte)
Aantal I/O:
6
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2.7V ~ 5.5V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
256 x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
USI
Pakket:
Buis
EEPROM -maat:
256 x 8
Programma -geheugengrootte:
4KB (2K x 16)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
AVR® ATtiny, Functionele Veiligheid (FuSa)
Leverancierapparaatpakket:
8-Soic
Gegevensconverters:
A/D 4x10b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
AVR
Snelheid:
20 MHz
Basisproductnummer:
ATTINY45
Inleiding
AVR AVR® ATtiny, de Functionele Veiligheids (FuSa) 20MHz 4KB (2K x 16) FLITS met 8 bits 8-SOIC Microcontroller van IC