Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC16F15323T-I/JQ
PIC16F15323T-I/JQ
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16UQFN
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
16-UQFN Odsłonięta podkładka
Liczba we/wy:
12
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2,3 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
256x8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakiet:
Taśma i rolka (TR) Taśma cięcia (CT) Digi-Reel®
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
3,5 KB (2 KB x 14)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® XLP™ 16F
Pakiet urządzeń dostawcy:
16-UQFN (4x4)
Konwertery danych:
A/D 11x10b; A/D 11x10b; D/A 1x5b D/A 1x5b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
32MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC16F15323
Wprowadzenie
PIC PIC® XLPTM 16F Mikrokontroler IC 8-bitowy 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 16-UQFN (4x4)