Huis > producten > Microcontroller MCU > DSPIC30F4012-20I/SO
DSPIC30F4012-20I/SO
Beschrijving:
48KB FLITS DE MET 16 BITS 28SOIC VAN IC MCU
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
28 SOIC (0,295", 7,50 mm breedte)
Aantal I/O:
20
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2.5V ~ 5.5V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
2K x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
CANbus, I ² C, SPI, UART/USART
Pakket:
Buis
EEPROM -maat:
1K x 8
Programma -geheugengrootte:
48KB (16K x 24)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Brown-out ontdekt/Teruggesteld, Motorcontrole PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
16 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
dsPIC™ 30F
Leverancierapparaatpakket:
28-SOIC
Gegevensconverters:
A/D 6x10b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
dsPIC
Snelheid:
20 MIPS
Basisproductnummer:
DSPIC30F4012
Inleiding
dsPIC dsPICTM 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 48KB (16K x 24) FLASH 28-SOIC