Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > DSPIC30F4012-20I/SO
DSPIC30F4012-20I/SO
Opis:
Układ scalony MCU 16BIT 48KB FLASH 28SOIC
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
28-SOIC (0,295", 7,50 mm szerokości)
Liczba we/wy:
20
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2,5 V ~ 5,5 V.
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
2K x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
CANbus, I²C, SPI, UART/USART
Pakiet:
Rura
Rozmiar EEPROM:
1K x 8
Rozmiar pamięci programu:
48 KB (16 KB x 24)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, sterowanie silnikiem PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
16-bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
dsPIC™ 30F
Pakiet urządzeń dostawcy:
28-SOIC
Konwertery danych:
A/D 6x10b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
dsPIC
Prędkość:
20 MIPS
Podstawowy numer produktu:
DSPIC30F4012
Wprowadzenie
dsPIC dsPICTM 30F Mikrokontroler IC 16-bitowy 20 MIPS 48KB (16K x 24) FLASH 28-SOIC