LD1117S33CTR SOT-223 Τυπωμένο με οθόνη LD33 Λιγός ρυθμιστής γραμμικής εγκατάλειψης LDO Chip IC
Προδιαγραφές
Τύπος Συσκευασίας:
επανατύλιξη
Εφαρμογή:
-, Όλα τα είδη ηλεκτρονικών προϊόντων
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40°C ~ 125°C
Τύπος:
PMIC - Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
Τεχνική μέθοδος:
15V
Πακέτο / Κουτί:
Μέθυσος-223
Πρόσθετη τάση:
Τρέχων - Προμήθεια:
ρεύμα - έξοδος:
800mA
Διάταξη Εξόδου:
Καθαρός.
Τεχνική μέθοδος:
Σειρά:
LD1117
χαρακτηριστικά:
Τύπος στερέωσης:
Επεξεργασία επιφανείας
Περιγραφή:
Ρυθμιστές τάσης LDO
Κωδικός Ημερομηνίας Κατασκευής:
Πάνω από 23
Διασταυρούμενες αναφορές:
Η τάση - έξοδος (min/fixed):
3.3V
Αριθμός Εξόδων:
1
Τύπος εξόδου:
σταθερό
Αριθμός κυττάρων:
Πρότυπο
Λειτουργία:
Πρότυπο
Διασύνδεση:
- Που εισάγεται τάση:
15V