Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC12LF1501-I/MC
PIC12LF1501-I/MC
Beschrijving:
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
8-VFDFN blootgestelde pad
Aantal I/O:
5
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
1.8V ~ 3.6V
Digikey programmeerbaar:
Niet geverifieerd
RAM -maat:
64 x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
Pakket:
Buis
EEPROM -maat:
Programma -geheugengrootte:
1.75KB (1K x 14)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
PIC® 12F
Leverancierapparaatpakket:
8-DFN (2x3)
Gegevensconverters:
A/D 4x10b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
20 MHz
Basisproductnummer:
PIC12LF1501
Inleiding
PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-bits 20 MHz 1,75 KB (1K x 14) FLASH 8-DFN (2x3)