Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC12LF1501-I/MC
PIC12LF1501-I/MC
Opis:
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
8-VFDFN Odsłonięta podkładka
Liczba we/wy:
5
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
1,8 V ~ 3,6 V
Programowalny DigiKey:
Nie zweryfikowane
Rozmiar pamięci RAM:
64x8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
Pakiet:
Rura
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
1,75 KB (1 KB x 14)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® 12F
Pakiet urządzeń dostawcy:
8-DFN (2x3)
Konwertery danych:
A/D 4x10b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
20MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC12LF1501
Wprowadzenie
PIC PIC® 12F Mikrokontroler IC 8-bitowy 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-DFN (2x3)