Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC16F18344-I/SS
PIC16F18344-I/SS
Beschrijving:
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
20-SSOP (0,209", 5,30 mm breedte)
Aantal I/O:
18
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2.3V ~ 5.5V
Digikey programmeerbaar:
Niet geverifieerd
RAM -maat:
512 x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakket:
Buis
EEPROM -maat:
256 x 8
Programma -geheugengrootte:
7KB (4K x 14)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
PIC® XLPTM 16F, Functionele veiligheid (FuSa)
Leverancierapparaatpakket:
20-SSOP
Gegevensconverters:
A/D 17x10b; D/A 1x5b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
32 MHz
Basisproductnummer:
PIC16F18344
Inleiding
PIC PIC® XLPTM 16F, Functionele Veiligheid (FuSa) Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP