Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC16F18344-I/SS
PIC16F18344-I/SS
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
20-SSOP (0,209", 5,30 mm szerokości)
Liczba we/wy:
18
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2,3 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Nie zweryfikowane
Rozmiar pamięci RAM:
512 x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakiet:
Rura
Rozmiar EEPROM:
256x8
Rozmiar pamięci programu:
7 KB (4 KB x 14)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® XLP™ 16F, bezpieczeństwo funkcjonalne (FuSa)
Pakiet urządzeń dostawcy:
20-SSOP
Konwertery danych:
A/D 17x10b; A/D 17x10b; D/A 1x5b D/A 1x5b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
32MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC16F18344
Wprowadzenie
PIC PIC® XLPTM 16F, bezpieczeństwo funkcjonalne (FuSa) Mikrokontroler IC 8-bitowy 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP