Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > PIC16LF1509-I/ML
PIC16LF1509-I/ML
Açıklama:
IC MCU 8BIT 14KB FLAŞ 20QFN
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
20-VFQFN Açık Pad
G/Ç sayısı:
17
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
1.8V ~ 3.6V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
512x8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
I²C, LINbus, SPI, UART/USART
Paket:
Tüp
Eeprom boyutu:
Program Bellek Boyutu:
14 KB (8K x 14)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
PIC® XLP™ 16F
Tedarikçi Cihaz Paketi:
20-QFN (4x4)
Veri Dönüştürücüler:
A/D 12x10b; A/D 12x10b; D/A 1x5b D/A 1x5b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
RESİM
Hız:
20MHz
Temel Ürün Numarası:
PIC16LF1509
Tanıtım
PIC PIC® XLPTM 16F Mikro denetleyici IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)