Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC16LF877-04I/P
PIC16LF877-04I/P
Beschrijving:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
40 DIP (0,600", 15,24 mm)
Aantal I/O:
33
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2V ~ 5,5V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
368 x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
I2C, SPI, UART/USART
Pakket:
Buis
EEPROM -maat:
256 x 8
Programma -geheugengrootte:
14KB (8K x 14)
Oscillatortype:
Extern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Door gat
Serie:
PIC® 16F
Leverancierapparaatpakket:
40-PDIP
Gegevensconverters:
A/D 8x10b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
4MHz
Basisproductnummer:
PIC16LF877
Inleiding
PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-bits 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP