Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC16LF877-04I/P
PIC16LF877-04I/P
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
40-DIP (0,600", 15,24 mm)
Liczba we/wy:
33
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
368 x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, SPI, UART/USART
Pakiet:
Rura
Rozmiar EEPROM:
256x8
Rozmiar pamięci programu:
14 KB (8 KB x 14)
Typ oscylatora:
Zewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Przez dziurę
Szereg:
PIC® 16F
Pakiet urządzeń dostawcy:
40-PDIP
Konwertery danych:
A/D 8x10b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
4MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC16LF877
Wprowadzenie
PIC PIC® 16F Mikrokontroler IC 8-bitowy 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP