Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC16F1823-I/ML
PIC16F1823-I/ML
Beschrijving:
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
16-VQFN blootgestelde pad
Aantal I/O:
12
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
1.8V ~ 5.5V
Digikey programmeerbaar:
Niet geverifieerd
RAM -maat:
128 x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakket:
Buis
EEPROM -maat:
256 x 8
Programma -geheugengrootte:
3.5KB (2K x 14)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
PIC® XLPTM 16F
Leverancierapparaatpakket:
16-QFN (4x4)
Gegevensconverters:
A/D 8x10b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
32 MHz
Basisproductnummer:
PIC16F1823
Inleiding
PIC PIC® XLPTM 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)