Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC16F1823-I/ML
PIC16F1823-I/ML
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 3,5 KB FLASH 16QFN
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
16-VQFN Odsłonięta podkładka
Liczba we/wy:
12
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
1,8 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Nie zweryfikowane
Rozmiar pamięci RAM:
128x8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakiet:
Rura
Rozmiar EEPROM:
256x8
Rozmiar pamięci programu:
3,5 KB (2 KB x 14)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® XLP™ 16F
Pakiet urządzeń dostawcy:
16-QFN (4x4)
Konwertery danych:
A/D 8x10b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
32MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC16F1823
Wprowadzenie
PIC PIC® XLPTM 16F Mikrokontroler IC 8-bitowy 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)