Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC16C74A-10/P
PIC16C74A-10/P
Beschrijving:
IC MCU 7KB MET 8 BITS OTP 40DIP
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
40 DIP (0,600", 15,24 mm)
Aantal I/O:
33
Bedrijfstemperatuur:
0 ° C ~ 70 ° C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
4V ~ 6V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
192 x 8
Programma -geheugentype:
OTP
Connectiviteit:
I2C, SPI, UART/USART
Pakket:
Buis
EEPROM -maat:
Programma -geheugengrootte:
7KB (4K x 14)
Oscillatortype:
Extern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Door gat
Serie:
PIC® 16C
Leverancierapparaatpakket:
40-PDIP
Gegevensconverters:
A/D 8x8b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
10MHz
Basisproductnummer:
PIC16C74
Inleiding
PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-bits 10 MHz 7 KB (4K x 14) OTP 40-PDIP