Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > PIC16C74A-10/P
PIC16C74A-10/P
Açıklama:
IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
40-DIP (0,600", 15,24 mm)
G/Ç sayısı:
33
Çalışma Sıcaklığı:
0°C ~ 70°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
4V ~ 6V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
192x8
Program Bellek Türü:
OTP
Bağlantı:
I²C, SPI, UART/USART
Paket:
Tüp
Eeprom boyutu:
Program Bellek Boyutu:
7 KB (4K x 14)
Osilatör tipi:
Harici
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Delikten
Seri:
PIC® 16C
Tedarikçi Cihaz Paketi:
40-PDIP
Veri Dönüştürücüler:
A/D 8x8b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
RESİM
Hız:
10MHz
Temel Ürün Numarası:
PIC16C74
Tanıtım
PIC PIC® 16C Mikro denetleyici IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) OTP 40-PDIP