Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC16C74A-10/str
PIC16C74A-10/str
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
40-DIP (0,600", 15,24 mm)
Liczba we/wy:
33
Temperatura pracy:
0°C ~ 70°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
4V ~ 6V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
192x8
Typ pamięci programu:
hasło jednorazowe
Łączność:
I²C, SPI, UART/USART
Pakiet:
Rura
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
7 KB (4 KB x 14)
Typ oscylatora:
Zewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Przez dziurę
Szereg:
PIC® 16C
Pakiet urządzeń dostawcy:
40-PDIP
Konwertery danych:
A/D 8x8b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
10MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC16C74
Wprowadzenie
PIC PIC® 16C Mikrokontroler IC 8-bitowy 10MHz 7KB (4K x 14) OTP 40-PDIP