Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC16F18456T-I/SS
PIC16F18456T-I/SS
Beschrijving:
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
28-SSOP (0,209", 5,30 mm breedte)
Aantal I/O:
26
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2.5V ~ 5.5V
Digikey programmeerbaar:
Niet geverifieerd
RAM -maat:
2K x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakket:
Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel®
EEPROM -maat:
256 x 8
Programma -geheugengrootte:
28KB (16K x 14)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
PIC® XLPTM 16F
Leverancierapparaatpakket:
28-SSOP
Gegevensconverters:
A/D 24x12b; D/A 1x5b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
32 MHz
Basisproductnummer:
PIC16F18456
Inleiding
PIC PIC® XLPTM 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP