Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC16F18456T-I/SS
PIC16F18456T-I/SS
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
28-SSOP (0,209", 5,30 mm szerokości)
Liczba we/wy:
26
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2,5 V ~ 5,5 V.
Programowalny DigiKey:
Nie zweryfikowane
Rozmiar pamięci RAM:
2K x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakiet:
Taśma i rolka (TR) Taśma cięcia (CT) Digi-Reel®
Rozmiar EEPROM:
256x8
Rozmiar pamięci programu:
28 KB (16 KB x 14)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® XLP™ 16F
Pakiet urządzeń dostawcy:
28-SSOP
Konwertery danych:
A/D 24x12b; A/D 24x12b; D/A 1x5b D/A 1x5b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
32MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC16F18456
Wprowadzenie
PIC PIC® XLPTM 16F Mikrokontroler IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP