Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC16F1455T-I/SL
PIC16F1455T-I/SL
Beschrijving:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
14-SOIC (0,154", 3,90 mm breedte)
Aantal I/O:
8
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2.3V ~ 5.5V
Digikey programmeerbaar:
Niet geverifieerd
RAM -maat:
1K x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
I2C, LINbus, SPI, UART/USART, USB
Pakket:
Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel®
EEPROM -maat:
Programma -geheugengrootte:
14KB (8K x 14)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
PIC® XLPTM 16F
Leverancierapparaatpakket:
14-SOIC
Gegevensconverters:
A/D 5x10b; D/A 1x5b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
48 MHz
Basisproductnummer:
PIC16F1455
Inleiding
PIC PIC® XLPTM 16F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC