Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC16F1455T-I/SL
PIC16F1455T-I/SL
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
14-SOIC (0,154", 3,90 mm szerokości)
Liczba we/wy:
8
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2,3 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Nie zweryfikowane
Rozmiar pamięci RAM:
1K x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, LINbus, SPI, UART/USART, USB
Pakiet:
Taśma i rolka (TR) Taśma cięcia (CT) Digi-Reel®
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
14 KB (8 KB x 14)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® XLP™ 16F
Pakiet urządzeń dostawcy:
14-SOIC
Konwertery danych:
A/D 5x10b; A/D 5x10b; D/A 1x5b D/A 1x5b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
48MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC16F1455
Wprowadzenie
PIC PIC® XLPTM 16F Mikrokontroler IC 8-bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC