Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > PIC16F1455T-I/SL
PIC16F1455T-I/SL
Açıklama:
IC MCU 8BIT 14KB FLAŞ 14SOIC
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
14-SOIC (0,154", 3,90 mm Genişlik)
G/Ç sayısı:
8
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
2.3V ~ 5.5V
DigiKey Programlanabilir:
Doğrulanamadı
RAM Boyutu:
1K x 8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
I²C, LINbus, SPI, UART/USART, USB
Paket:
Teyp ve rulo (TR) Kesme bantı (CT) Digi-Reel®
Eeprom boyutu:
Program Bellek Boyutu:
14 KB (8K x 14)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
PIC® XLP™ 16F
Tedarikçi Cihaz Paketi:
14-SOİK
Veri Dönüştürücüler:
A/D 5x10b; A/D 5x10b; D/A 1x5b D/A 1x5b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
RESİM
Hız:
48MHz
Temel Ürün Numarası:
PIC16F1455
Tanıtım
PIC PIC® XLPTM 16F Mikro denetleyici IC 8-Bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC