Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC18F4620-I/PT
PIC18F4620-I/PT
Beschrijving:
64KB FLITS DE MET 8 BITS 44TQFP VAN IC MCU
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
44-TQFP
Aantal I/O:
China
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
4.2V ~ 5.5V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
3.8K x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
I2C, SPI, UART/USART
Pakket:
Dienblad
EEPROM -maat:
1K x 8
Programma -geheugengrootte:
64KB (32K x 16)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, HLVD, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
PIC® 18F
Leverancierapparaatpakket:
44-TQFP (10x10)
Gegevensconverters:
A/D 13x10b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
40 MHz
Basisproductnummer:
PIC18F4620
Inleiding
BEELDpicture® 18F 40MHz 64KB (32K x 16) FLITS de met 8 bits 44-TQFP Microcontroller van IC (10x10)