Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC18F4620-I/PT
PIC18F4620-I/PT
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
44-TQFP
Liczba we/wy:
36
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
4,2 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
3,8 tys. x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, SPI, UART/USART
Pakiet:
Taca
Rozmiar EEPROM:
1K x 8
Rozmiar pamięci programu:
64 KB (32 KB x 16)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, HLVD, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® 18F
Pakiet urządzeń dostawcy:
44-TQFP (10x10)
Konwertery danych:
A/D 13x10b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
40MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC18F4620
Wprowadzenie
PIC PIC® 18F Mikrokontroler IC 8-bitowy 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)