Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC18F24Q10-I/SO
PIC18F24Q10-I/SO
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
28-SOIC (0,295", 7,50 mm szerokości)
Liczba we/wy:
25
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
1,8 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
1K x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, SPI, UART/USART
Pakiet:
Rura
Rozmiar EEPROM:
256x8
Rozmiar pamięci programu:
16 KB (16 KB x 8)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® XLP™ 18Q, bezpieczeństwo funkcjonalne (FuSa)
Pakiet urządzeń dostawcy:
28-SOIC
Konwertery danych:
A/D 24x10b; A/D 24x10b; D/A 1x5b D/A 1x5b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
64MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC18F24
Wprowadzenie
PIC PIC® XLPTM 18Q, bezpieczeństwo funkcjonalne (FuSa) Mikrokontroler IC 8-bit 64MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SOIC