Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > PIC18F24Q10-I/SO
PIC18F24Q10-I/SO
Açıklama:
IC MCU 8BIT 16KB FLAŞ 28SOIC
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
28-SOIC (0,295", 7,50 mm genişlik)
G/Ç sayısı:
25
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
1.8V ~ 5.5V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
1K x 8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
I²C, SPI, UART/USART
Paket:
Tüp
Eeprom boyutu:
256x8
Program Bellek Boyutu:
16KB (16K x 8)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
PIC® XLP™ 18Q, İşlevsel Güvenlik (FuSa)
Tedarikçi Cihaz Paketi:
28-SOİK
Veri Dönüştürücüler:
A/D 24x10b; A/D 24x10b; D/A 1x5b D/A 1x5b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
RESİM
Hız:
64MHz
Temel Ürün Numarası:
PIC18F24
Tanıtım
PIC PIC® XLPTM 18Q, Fonksiyonel Güvenlik (FuSa) Mikro denetleyici IC 8-Bit 64MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SOIC