Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC16LF877A-I/PT
PIC16LF877A-I/PT
Beschrijving:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
44-TQFP
Aantal I/O:
33
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2V ~ 5,5V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
368 x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
I2C, SPI, UART/USART
Pakket:
Dienblad
EEPROM -maat:
256 x 8
Programma -geheugengrootte:
14KB (8K x 14)
Oscillatortype:
Extern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
PIC® 16F
Leverancierapparaatpakket:
44-TQFP (10x10)
Gegevensconverters:
A/D 8x10b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
10MHz
Basisproductnummer:
PIC16LF877
Inleiding
BEELDpicture® 16F 10MHz 14KB (8K x 14) FLITS de met 8 bits 44-TQFP Microcontroller van IC (10x10)