Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > PIC16LF877A-I/PT
PIC16LF877A-I/PT
Açıklama:
IC MCU 8BIT 14KB FLAŞ 44TQFP
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
44-TKFP
G/Ç sayısı:
33
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
2V ~ 5.5V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
368x8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
I²C, SPI, UART/USART
Paket:
Tepsi
Eeprom boyutu:
256x8
Program Bellek Boyutu:
14 KB (8K x 14)
Osilatör tipi:
Harici
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
PIC® 16F
Tedarikçi Cihaz Paketi:
44-TQFP (10x10)
Veri Dönüştürücüler:
A/D 8x10b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
RESİM
Hız:
10MHz
Temel Ürün Numarası:
PIC16LF877
Tanıtım
PIC PIC® 16F Mikrodensör IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)