Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC24FJ256GB210-I/PT
PIC24FJ256GB210-I/PT
Beschrijving:
256KB FLITS DE MET 16 BITS 100TQFP VAN IC MCU
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
100-TQFP
Aantal I/O:
84
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2.2V ~ 3.6V
Digikey programmeerbaar:
Niet geverifieerd
RAM -maat:
96K x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
I2C, IrDA, SPI, UART/USART, USB OTG
Pakket:
Dienblad
EEPROM -maat:
Programma -geheugengrootte:
256KB (85,5K x 24)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Brunaut Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
16 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
PIC® 24F
Leverancierapparaatpakket:
100 TQFP (12x12)
Gegevensconverters:
A/D 24x10b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
32 MHz
Basisproductnummer:
PIC24FJ256GB210
Inleiding
PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-bits 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)