Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC24FJ256GB210-I/PT
PIC24FJ256GB210-I/PT
Opis:
Układ scalony MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
100-TQFP
Liczba we/wy:
84
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2,2 V ~ 3,6 V
Programowalny DigiKey:
Nie zweryfikowane
Rozmiar pamięci RAM:
96K x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB OTG
Pakiet:
Taca
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
256 KB (85,5 KB x 24)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, LVD, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
16-bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® 24F
Pakiet urządzeń dostawcy:
100-TQFP (12x12)
Konwertery danych:
A/D 24x10b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
32MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC24FJ256GB210
Wprowadzenie
PIC PIC® 24F Mikrokontroler IC 16-bitowy 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)