Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > PIC24FJ256GB210-I/PT
PIC24FJ256GB210-I/PT
Açıklama:
IC MCU 16BIT 256KB FLAŞ 100TQFP
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
100-TQFP
G/Ç sayısı:
84
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
2,2V ~ 3,6V
DigiKey Programlanabilir:
Doğrulanamadı
RAM Boyutu:
96K x 8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB OTG
Paket:
Tepsi
Eeprom boyutu:
Program Bellek Boyutu:
256KB (85,5K x 24)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, LVD, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
16-Bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
PIC® 24F
Tedarikçi Cihaz Paketi:
100-TQFP (12x12)
Veri Dönüştürücüler:
A/D 24x10b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
RESİM
Hız:
32MHz
Temel Ürün Numarası:
PIC24FJ256GB210
Tanıtım
PIC PIC® 24F Mikrodensör IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)