Huis > producten > Microcontroller MCU > ATMEGA640-16AU
ATMEGA640-16AU
Beschrijving:
64KB FLITS DE MET 8 BITS 100TQFP VAN IC MCU
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
100-TQFP
Aantal I/O:
86
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2.7V ~ 5.5V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
8K x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
EBI/EMI, I ² C, SPI, UART/USART
Pakket:
Dienblad
EEPROM -maat:
4K x 8
Programma -geheugengrootte:
64KB (32K x 16)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
AVR® ATmega
Leverancierapparaatpakket:
100 TQFP (14x14)
Gegevensconverters:
A/D 16X10B
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
AVR
Snelheid:
16MHz
Basisproductnummer:
ATMEGA640
Inleiding
AVR AVR® ATmega-microcontroller IC 8-bits 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)