Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > ATMEGA640-16AU
ATMEGA640-16AU
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
100-TQFP
Liczba we/wy:
86
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2,7 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
8K x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART
Pakiet:
Taca
Rozmiar EEPROM:
4K x 8
Rozmiar pamięci programu:
64 KB (32 KB x 16)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
AVR® ATmega
Pakiet urządzeń dostawcy:
100-TQFP (14x14)
Konwertery danych:
A/D 16x10B
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
AVR
Prędkość:
16MHz
Podstawowy numer produktu:
ATMEGA640
Wprowadzenie
AVR AVR® ATmega Mikrokontroler IC 8-bitowy 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)