Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > ATMEGA640-16AU
ATMEGA640-16AU
Açıklama:
IC MCU 8BIT 64KB FLAŞ 100TQFP
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
100-TQFP
G/Ç sayısı:
86
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
2.7V ~ 5.5V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
8K x 8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART
Paket:
Tepsi
Eeprom boyutu:
4K x 8
Program Bellek Boyutu:
64KB (32K x 16)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
AVR® ATmega
Tedarikçi Cihaz Paketi:
100-TQFP (14x14)
Veri Dönüştürücüler:
A/D 16x10b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
AVR
Hız:
16MHz
Temel Ürün Numarası:
ATMEGA640
Tanıtım
AVR AVR® ATmega Mikrodenezgâhı IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)