Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > Z8F6422AR020SG
Z8F6422AR020SG
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
64-LQFP
Liczba we/wy:
46
Temperatura pracy:
0°C ~ 70°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
3V ~ 3,6V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
4K x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Pakiet:
Taca
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
64 KB (64 KB x 8)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, DMA, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
Encore!® XP®
Konwertery danych:
A/D 12x10b
Mfr:
Zilog
Procesor rdzeniowy:
eZ8
Prędkość:
20MHz
Podstawowy numer produktu:
Z8F6422
Wprowadzenie
eZ8 Encore!® XP® Mikrokontroler IC 8-bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH