Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > Z8F6422AR020SG
Z8F6422AR020SG
Açıklama:
IC MCU 8BIT 64KB FLAŞ 64LQFP
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
64-LQFP
G/Ç sayısı:
46
Çalışma Sıcaklığı:
0°C ~ 70°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
3V ~ 3.6V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
4K x 8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Paket:
Tepsi
Eeprom boyutu:
Program Bellek Boyutu:
64KB (64K x 8)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, DMA, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
Encore!® XP®
Veri Dönüştürücüler:
A/D 12x10b
Bay:
Zilog
Çekirdek İşlemci:
eZ8
Hız:
20MHz
Temel Ürün Numarası:
Z8F6422
Tanıtım
eZ8 Encore!® XP® Mikrodenetleyici IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH