Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > ATTINY85-20SUR
ATTINY85-20SUR
Açıklama:
IC MCU 8BIT 8KB FLAŞ 8SOIC
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
8-SOIC (0.209", 5.30mm Genişlik)
G/Ç sayısı:
6
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
2.7V ~ 5.5V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
512x8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
USI
Paket:
Teyp ve rulo (TR) Kesme bantı (CT) Digi-Reel®
Eeprom boyutu:
512x8
Program Bellek Boyutu:
8 KB (4K x 16)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
AVR® ATtiny, İşlevsel Güvenlik (FuSa)
Tedarikçi Cihaz Paketi:
8-SOIC
Veri Dönüştürücüler:
A/D 4x10b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
AVR
Hız:
20MHz
Temel Ürün Numarası:
ATTINY85
Tanıtım
AVR AVR® ATtiny, Fonksiyonel Güvenlik (FuSa) Mikrodensör IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC