Huis > producten > Microcontroller MCU > ATTINY13V-10SSUR
ATTINY13V-10SSUR
Beschrijving:
1KB FLITS DE MET 8 BITS 8SOIC VAN IC MCU
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
8-soic (0.154 ", 3,90 mm breed)
Aantal I/O:
6
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
1.8V ~ 5.5V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
64 x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
Pakket:
Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel®
EEPROM -maat:
64 x 8
Programma -geheugengrootte:
1KB (512 x 16)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
AVR® ATtiny
Leverancierapparaatpakket:
8-Soic
Gegevensconverters:
A/D 4x10b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
AVR
Snelheid:
10MHz
Basisproductnummer:
ATTINY13
Inleiding
AVR AVR® ATtiny-microcontroller IC 8-bits 10MHz 1 KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC