Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > ATTINY13V-10SSUR
ATTINY13V-10SSUR
Açıklama:
IC MCU 8BIT 1KB FLAŞ 8SOIC
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
8-SOIC (0,154", 3,90 mm genişlik)
G/Ç sayısı:
6
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
1.8V ~ 5.5V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
64x8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
Paket:
Teyp ve rulo (TR) Kesme bantı (CT) Digi-Reel®
Eeprom boyutu:
64x8
Program Bellek Boyutu:
1KB (512x16)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
AVR® ATtiny
Tedarikçi Cihaz Paketi:
8-SOIC
Veri Dönüştürücüler:
A/D 4x10b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
AVR
Hız:
10MHz
Temel Ürün Numarası:
ATTINY13
Tanıtım
AVR AVR® ATtiny Mikro Denetleyici IC 8-Bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC