Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > ATTINY13V-10SSUR
ATTINY13V-10SSUR
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
8-SOIC (0,154", szerokość 3,90 mm)
Liczba we/wy:
6
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
1,8 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
64x8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
Pakiet:
Taśma i rolka (TR) Taśma cięcia (CT) Digi-Reel®
Rozmiar EEPROM:
64x8
Rozmiar pamięci programu:
1 KB (512 x 16)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
AVR® ATtiny
Pakiet urządzeń dostawcy:
8-SOIC
Konwertery danych:
A/D 4x10b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
AVR
Prędkość:
10MHz
Podstawowy numer produktu:
ATTINY13
Wprowadzenie
AVR AVR® ATtiny Mikrokontroler IC 8-bitowy 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC