Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > DSPIC33FJ256MC710A-E/PF
DSPIC33FJ256MC710A-E/PF
Opis:
Układ scalony MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
100-TQFP
Liczba we/wy:
85
Temperatura pracy:
-40°C ~ 125°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
3V ~ 3,6V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
30 tys. x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pakiet:
Taca
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
256 KB (256 KB x 8)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, DMA, sterowanie silnikiem PWM, POR, PWM, QEI, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
16-bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
Motoryzacja, AEC-Q100, dsPIC™ 33F
Pakiet urządzeń dostawcy:
100-TQFP (14x14)
Konwertery danych:
A/D 24x10/12b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
dsPIC
Prędkość:
40 MIPów
Podstawowy numer produktu:
DSPIC33FJ256MC710
Wprowadzenie
dsPIC Automotive, AEC-Q100, dsPICTM 33F Mikrokontroler IC 16-bitowy 40 MIP 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)