Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > DSPIC33FJ256MC710A-E/PF
DSPIC33FJ256MC710A-E/PF
Açıklama:
IC MCU 16BIT 256KB FLAŞ 100TQFP
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
100-TQFP
G/Ç sayısı:
85
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 125°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
3V ~ 3.6V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
30K x 8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Paket:
Tepsi
Eeprom boyutu:
Program Bellek Boyutu:
256KB (256K x 8)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Brown-out Algılama/Sıfırlama, DMA, Motor Kontrolü PWM, POR, PWM, QEI, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
16-Bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
Otomotiv, AEC-Q100, dsPIC™ 33F
Tedarikçi Cihaz Paketi:
100-TQFP (14x14)
Veri Dönüştürücüler:
A/D 24x10/12b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
dsPIC
Hız:
40 MIP
Temel Ürün Numarası:
DSPIC33FJ256MC710
Tanıtım
dsPIC Otomotiv, AEC-Q100, dsPICTM 33F Mikro denetleyici IC 16-Bit 40 MIPs 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)