Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC12F1822T-I/MF
PIC12F1822T-I/MF
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 3,5 KB FLASH 8DFN
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
8-VDFN Odsłonięta podkładka
Liczba we/wy:
6
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
1,8 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Nie zweryfikowane
Rozmiar pamięci RAM:
128x8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
I²C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakiet:
Taśma i rolka (TR) Taśma cięcia (CT) Digi-Reel®
Rozmiar EEPROM:
256x8
Rozmiar pamięci programu:
3,5 KB (2 KB x 14)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® XLP™ 12F
Pakiet urządzeń dostawcy:
8-DFN (3x3)
Konwertery danych:
A/D 4x10b; A/D 4x10b; D/A 1x5b D/A 1x5b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
32MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC12F1822
Wprowadzenie
PIC PIC® XLPTM 12F Mikrokontroler IC 8-bitowy 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)