Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > PIC12F1822T-I/MF
PIC12F1822T-I/MF
Açıklama:
IC MCU 8BIT 3.5KB FLAŞ 8DFN
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
8-VDFN Görünür Ped
G/Ç sayısı:
6
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
1.8V ~ 5.5V
DigiKey Programlanabilir:
Doğrulanamadı
RAM Boyutu:
128x8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
I²C, LINbus, SPI, UART/USART
Paket:
Teyp ve rulo (TR) Kesme bantı (CT) Digi-Reel®
Eeprom boyutu:
256x8
Program Bellek Boyutu:
3,5 KB (2K x 14)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
PIC® XLP™ 12F
Tedarikçi Cihaz Paketi:
8-DFN (3x3)
Veri Dönüştürücüler:
A/D 4x10b; A/D 4x10b; D/A 1x5b D/A 1x5b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
RESİM
Hız:
32MHz
Temel Ürün Numarası:
PIC12F1822
Tanıtım
PIC PIC® XLPTM 12F Mikro denetleyici IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)