Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > DSPIC33FJ128GP708A-I/PT
DSPIC33FJ128GP708A-I/PT
Opis:
Układ scalony MCU 16BIT 128KB FLASH 80TQFP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
80-TQFP
Liczba we/wy:
69
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
3V ~ 3,6V
Programowalny DigiKey:
Nie zweryfikowane
Rozmiar pamięci RAM:
16K x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pakiet:
Taca
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
128 KB (128 KB x 8)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
AC'97, wykrywanie/resetowanie braku zasilania, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
16-bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
dsPIC™ 33F
Pakiet urządzeń dostawcy:
80-TQFP (12x12)
Konwertery danych:
A/D 24x10/12b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
dsPIC
Prędkość:
40 MIPów
Podstawowy numer produktu:
DSPIC33FJ128GP708
Wprowadzenie
dsPIC dsPICTM 33F Mikrokontroler IC 16-bitowy 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 80-TQFP (12x12)