Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > DSPIC33FJ128GP708A-I/PT
DSPIC33FJ128GP708A-I/PT
Açıklama:
IC MCU 16BIT 128KB FLAŞ 80TQFP
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
80-TQFP
G/Ç sayısı:
69
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
3V ~ 3.6V
DigiKey Programlanabilir:
Doğrulanamadı
RAM Boyutu:
16K x 8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Paket:
Tepsi
Eeprom boyutu:
Program Bellek Boyutu:
128KB (128K x 8)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
AC'97, Brown-out Algılama/Sıfırlama, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
16-Bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
dsPIC™ 33F
Tedarikçi Cihaz Paketi:
80-TQFP (12x12)
Veri Dönüştürücüler:
A/D 24x10/12b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
dsPIC
Hız:
40 MIP
Temel Ürün Numarası:
DSPIC33FJ128GP708
Tanıtım
dsPIC dsPICTM 33F Mikrodenezgâh IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 80-TQFP (12x12)