Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC16F505-I/P
PIC16F505-I/P
Beschrijving:
1.5KB FLITS DE MET 8 BITS 14DIP VAN IC MCU
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
14-DIP (0,300", 7,62 mm)
Aantal I/O:
11
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2V ~ 5,5V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
72 x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
Pakket:
Buis
EEPROM -maat:
Programma -geheugengrootte:
1.5KB (1K x 12)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
POR, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Door gat
Serie:
PIC® 16F
Leverancierapparaatpakket:
14-PDIP
Gegevensconverters:
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
PIC
Snelheid:
20 MHz
Basisproductnummer:
PIC16F505
Inleiding
BEELDpicture® 16F 20MHz 1.5KB (1K-X12) FLITS de met 8 bits 14-PDIP Microcontroller van IC