Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > PIC16F505-I/P
PIC16F505-I/P
Açıklama:
IC MCU 8BIT 1.5KB FLAŞ 14DIP
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
14-DIP (0,300", 7,62 mm)
G/Ç sayısı:
11
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
2V ~ 5.5V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
72x8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
Paket:
Tüp
Eeprom boyutu:
Program Bellek Boyutu:
1,5 KB (1K x 12)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
POR, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Delikten
Seri:
PIC® 16F
Tedarikçi Cihaz Paketi:
14-PDIP
Veri Dönüştürücüler:
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
RESİM
Hız:
20MHz
Temel Ürün Numarası:
PIC16F505
Tanıtım
PIC PIC® 16F Mikro denetleyici IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 14-PDIP