Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC16F505-I/P
PIC16F505-I/P
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 1.5KB FLASH 14DIP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
14-DIP (0,300", 7,62 mm)
Liczba we/wy:
11
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
72x8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
Pakiet:
Rura
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
1,5 KB (1 KB x 12)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
POR, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Przez dziurę
Szereg:
PIC® 16F
Pakiet urządzeń dostawcy:
14-PDIP
Konwertery danych:
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
FOTKA
Prędkość:
20MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC16F505
Wprowadzenie
PIC PIC® 16F Mikrokontroler IC 8-bitowy 20MHz 1,5KB (1K x 12) FLASH 14-PDIP