Huis > producten > Microcontroller MCU > AT89C2051-24SU
AT89C2051-24SU
Beschrijving:
2KB FLITS DE MET 8 BITS 20SOIC VAN IC MCU
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
20-SOIC (0,295", 7,50 mm breedte)
Aantal I/O:
15
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
4V ~ 6V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
128 x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
UART/USART
Pakket:
Buis
EEPROM -maat:
Programma -geheugengrootte:
2KB (2K x 8)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
LED
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
89C
Leverancierapparaatpakket:
20-SOIC
Gegevensconverters:
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
8051
Snelheid:
24MHz
Basisproductnummer:
AT89C2051
Inleiding
8051 89C Microcontroller IC 8-bits 24MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-SOIC